תפריט יצירת קשר התקשר

אבחון מוקסו לקשב וריכוז

אבחון מוקסו לקשב וריכוז
מעוניינים לשמוע עוד פרטים?
שלחו לנו הודעה!
אבחון מוקסו
אבחון מוקסו מתקדם במחירים נוחים

אבחון מוקסו (MOXO) הוא אבחון ממוחשב מתקדם אשר מהווה כלי חשוב באבחון הפרעת קשב וריכוז. האבחון מתבצע באמצעות תוכנת מחשב אשר תדרוש מכם לבצע משימות מסוימות תוך כדי הפרעות ומצבים שונים אשר מדמים את סבבית החיים היום יומית. מטרת ההפרעות היא להסיח את הדעת באמצעות אמצעים חזותיים או שמיעתיים ואף שניהם ביחד.

באמצעות אבחון מוקסו ניתן לקבל פרופיל קשב מקיף בכל הנוגע לקשב וריכוז. המידע המתקבל מתוכנת המחשב יכול להסביר בצורה פשוטה הן למאבחן והן לנבדק / להורי הנבדק את מצבו של הנבדק.

האבחון מתרכז ב-4 היבטים

  • קשב
  • תזמון
  • אימפולסיביות
  • היפראקטיביות

האבחון מתאים לאנשים בכל הגילאים. ילדים יכולים לגשת לאבחון כבר בגיל 7 ואדם מבוגר יכול לגשת לאבחון על פי הצורך. אורך האבחון הוא בין 15 ל-20 דקות בלבד. חשוב לציין שהאבחון אינו עומד בפני עצמו והוא כלי שנועד להיות חלק מתוך תהליך שלם לאבחון הפרעת קשב וריכוז אשר בדרך כלל כולל פגישות עם מומחים שונים כגון נוירולוג או פסיכיאטר. 

אבחון מוקסו אצל מומחים

אבחון מוקסו הוא אבחון חשוב מאוד ויש לו השפעה רבה. האבחון עולה למעלה מ-1000 שקלים ויש לקחת אותו ברצינות רבה ולבצע אותו בתמיכה של אנשי מקצוע. מכון ניר יכול לעזור לכם לבצע אבחון מוקסו, להסביר לכם וללוות אתכם בכל התהליך.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.

chat
לחצו כאן לשיחה עם נציג
רחלי:
רחלי:
רחלי:
רחלי:
X
ווצאפ